Hlavička
02/02/2021

Webinář pro lékaře: Jak léčit covid? Kurz on-line zdarma. Přihlaste se

Vše o nákaze koronavirem, aktuální informace a klinické doporučené postupy, jak nemoc covid-19 léčit – to nabízí lékařům zdarma Česká lékařská komora. Stačí se přihlásit, dvouhodinový webinář bude dostupný přes platformu Zoom nebo na YouTube či na Facebooku. Lze klást i dotazy.

reklama

reklama

Kvalitu poskytovaných informací a praktických rad garantuje i to, že webinář pořádá lékařská komora ve spolupráci s Kanceláří Světové zdravotnické organizace (WHO) v České republice.


Hlavním hostem bude doktorka Dina Pfeifer, vedoucí klinického týmu covid-19 z evropské regionální kanceláře WHO v Kodani. Webinářem bude provázet MUDr. Milan Trojánek, Ph.D. z Kliniky infekčních nemocí 2. LF a FN Bulovka.

reklamaAkce bude tlumočena do češtiny


Akce se uskuteční ve středu 10. února od 17 hodin a bude simultánně tlumočena z angličtiny do češtiny. Účastníci mohou už teď klást dotazy emailem ([email protected]) nebo případně pokládat během webináře přes Zoom nebo chat.


Záštitu nad akcí převzal ředitel české Kanceláře WHO Dr. Srdan Matič a prezident České lékařské komory MUDr. Milan Kubek. „Těšíme se na setkání a doufáme, že tímto budeme moci přispět k dalšímu zlepšení péče o naše pacienty,“ dodal v pozvánce (celý text viz níže) lékařům Milan Kubek.(gar)


Ilustrační foto: Pixnio.com, CC0

____________________________POZVÁNKA


Vážení účastníci kurzů pořádaných ČLK,


dovolujeme si Vás pozvat na webinář, který připravila Česká lékařská komora ve spolupráci s Kanceláří Světové zdravotnické organizace (WHO) v České republice.


Terapie onemocnění covid-19 pohledem EBM

(simultánní překlad z angličtiny do českého jazyka zajištěn)


Datum: 10. 2. 2021

Délka: 2 hodiny

Počet kreditů: 2

Zahájení: 17.00 hod.

Webinář je účastníkům přístupný zdarma

V případě zájmu prosíme o vyplnění přihlášky


Záštitu převzali:

MUDr. Milan Kubek: prezident České lékařské komory

dr. Srdan Matič: představitel WHO v České republice


Hlavní host:

Dr. Dina Pfeifer, vedoucí klinického týmu covid-19 z evropské regionální kanceláře WHO v Kodani.

Webinářem bude provázet MUDr. Milan Trojánek, Ph.D. z Kliniky infekčních nemocí 2. LF a FN Bulovka


Cílem webináře je poskytnout ambulantním i nemocničním lékařům aktuální informace o racionální léčbě onemocnění covid-19, které vycházejí z principů medicíny založené na kvalitních vědeckých důkazech a představit nové klinické doporučené postupy WHO pro terapii covid-19. Hlavním hostem webináře bude Dr. Dina Pfeifer, vedoucí klinického týmu covid-19 z evropské regionální kanceláře WHO v Kodani. Webinářem Vás bude provázet MUDr. Milan Trojánek, Ph.D. z Kliniky infekčních nemocí 2. LF a FN Bulovka.


Vzdělávací akce se bude konat ve středu dne 10. února 2021 od 17:00. K webináři se budete moci připojit přes platformu Zoom, případně jej budete moci sledovat na YouTube nebo Facebooku. Případné dotazy na přednášející budete moci položit v průběhu semináře přes Zoom, chat či je můžete dopředu zaslat na emailovou adresu [email protected]. Pro účastníky bude zajištěn simultánní překlad z angličtiny do českého jazyka. Akce se koná díky spolupráci České lékařské komory a Světové zdravotnické organizace pod záštitou prezidenta ČLK MUDr. Milana Kubka a představitele WHO v České republice dr. Srdana Matiče. Webinář je účastníkům přístupný zdarma.


Těšíme se na setkání a doufáme, že tímto budeme moci přispět k dalšímu zlepšení péče o naše pacienty.


S pozdravem


MUDr. Milan Kubek

prof. PhDr. Radek Ptáček, Ph.D.

MUDr. Milan Trojánek. Ph.D.reklama

reklama

reklama

reklama