Fotbalisté Slavie děkují zdravotníkům a vyzývají ve videu k očkování. Sami jdou příkladem

Situace v nemocnicích je vážná a očkování je podle lékařů a dalších odborníků řešením, jak se vrátit do normálu. Na podporu přichází i sportovci. Podporující video pro lékaře a další zdravotnický personál natočili fotbalisté klubu Slavia Praha. Podívejte se.

Přeplněné nemocnice covidovými pacienty, rušení operací, unavení zdravotníci a lékaři a světlo na konci tunelu v nedohlednu. 

Řešení nyní vidí lékaři a odborníci v očkování. Zvláště v aplikaci třetí posilující dávky. Na to upozorňuje i iniciativa Lékaři pomáhají Česku, která vyzvala všechny zdravotníky a dobrovolníky, aby se zapojili do akce "Naočkujme milion lidí posilující dávkou za týden a pomozme našim zdravotníkům".

Pomoci se snaží i sportovci. Slávisté vyjádřili prostřednictvím videa poděkování lékařům a zdravotnickému personálu za jejich práci.

„Děkujeme všem lékařům a zdravotníkům, vážíme si jejich práce,“ zní jednohlasně z kabiny A-týmu. „Zároveň prosíme všechny, kdo můžou, aby se zaregistrovali na třetí dávku očkování. Ta je důležitá,“ dodává za kabinu Tomáš Holeš.

Slavia jde přitom sama příkladem. Je kompletně proočkovaná – jak hráči, tak všichni zaměstnanci. Zároveň se celý klub po skončení podzimní části chystá na třetí dávku očkování.


Autor: Redakce

Foto: SK Slavia Praha

Zrušit vztah ke komentáři

Mohlo by vás také zajímat

Vstoupila v platnost novela konopného zákona. Přináší lepší možnosti pěstitelům i pacientům